Meie tehtud tegemised:

Tantsurühma ettevalmistus ettetantsimisteks 2009 a veebruai ja maikuus kulmineerus pääsuga XVIII Tantsupeole. Ettetantsimiste põhjal määrati tantsurühmadele  ka kategooriad ning Lahepere Lained sai esimese kategooria. Vaata täpsemalt siit: http://www.errs.ee/public/N1_r_hmad.pdf

Jaanuaris 2009 esinesid tantsurühm ja lauluansambel Laulasmaa Resortis väikese kontsertkavaga spa hotellis majutuvatele klientidele. Esinemise teises pooles panime pealtvaatajad ka tantsu vihtuma.

veebruaris 2009 esitas lauluansambel etenduse "Lumeeit" Laulasmaa Lasteaias

Aprillis 2009 esinesid tantsurühm ja lauluansambel Keila lauluansambli 25. sünnipäeva tähistamise kontserdil.

Aprillis toimusid käsitöö-huvilistele saviga toimetamine ja rahvariiete juurde koti õmblemine.

mais 2009 esines lauluansambel kontserdiga Harju-Madise kirikus ja rahvatantsurühm esines Keila-Joa Sanatoorse Internaatkooli 45.aastapäeva tähistamise kontserdil.

31.mai esines tantsurühm Keila lauluväljakul maakondlikul rahvatantsupeol "Merega üheshingamine"

01.juunil esitas lauluansambel Laulasmaa lasteaias muusikalise etenduse "Kullaketrajad"

04.juuni esines tantsurühm Laulasmaa rahvatantsupäeval.

03-05.juuli osales rahvatantsurühm XVII Tantsupeol "Meri"

12.juulil esinesid tantsurühm ja lauluansambel  Lohusalus sadamas Kalurite päeval

22.augustil osalesid tantsurühma ja laualuansambel Heade Asjade Laadal Laulasmaal. Tantsijad esitasid paar tantsu ja siis võeti ka laadalised tantsuringi.
Laada korraldamisega oli seotud sel aastal lisaks Lohusalu Seltsile ka Lahepere Kultuuriselts. Laadal olid avatud kästöötoad, kus oli võimalik oma lennukad ideed ellu viia.

29. augustil toimus Keila Valla päev Kloogarannas. Tantsurühm osales mitmete tantsudega rahvatantsuprogrammis ja lauluansambel esitas muusikalise etenduse "Kullaketrajad". Keila valla päeval anti kultuuriseltsile üle Keila valla teenteplaat.

12. detsembril esines lauluansambel Keila valla Suurte perede jõulpeol etendusega "Lumeeit"

13.detsembril korraldas Lahepere Kultuuriselts Jõululaada Laulasmaa koolis.

2009. a septembris-detsembris käis lauluansambel "Laulvad Liivad" erinevates lasteaedades etendamas etendust "Kullaketrajad".